Laden...

VvE’s zijn welkom bij Led Design Holland

Inhoudsopgave

Led Design Holland is er ook voor de Verenigingen van Eigenaren / Eigenaars in ons land. Zij maken massaal de verstandige overstap op led verlichting. De redenen liggen voor de hand:

– ledlampen zijn duurzaam, ze verbruiken relatief weinig energie;

– een ledlamp gaat jarenlang mee;

– leds worden op milieuvriendelijke wijze gemaakt en ze zijn recyclebaar;

– ledlampen geven goed licht;

– leds zijn er in allerlei soorten, maten, lichtkleuren en -sterktes.

Het allergrootste voordeel van led-licht is dat het een enorme besparing op de energierekening oplevert. We geven een paar voorbeelden van projecten die led-specialist heeft gedaan en die behoorlijk kostenbesparend zijn gebleken.

Vereniging van Eigenaren Easystreet in Breda bespaart sinds de installatie van ledlampen maar liefst 91% op energiekosten. Het in de leds geïnvesteerde bedrag is in 3,2 jaar terugverdiend.

Voor VvE Trademark in Oosterhout is de besparing uitgekomen op 82%. Het aan led uitgegeven geld hebben de leden in 2,2 jaar terug.

De eigenaren van appartementen in Amersfoort, aangesloten als Boogiewoogie, hebben hun besteding in 1,6 jaar al retour. Op jaarbasis geven ze 67% minder uit aan energie.

Een Vereniging van Eigenaars is een officiële rechtspersoon. Een VvE behartigt de gezamenlijke belangen van de eigenaren van appartementen in één complex. Er zijn in ons land zo’n 125.000 VvE’s. De meeste VvE’s zien we terug in grote steden als Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Voor gedeelde ruimtes van appartementenbezitters adviseert Led Design Holland een aantal lampen. Wij beschrijven er drie in het kort.

  1. De Tri-Proof is een IP65 gecertificeerd (spatwaterdicht) led-armatuur inclusief doorvoerbedrading dat met noodverlichting en aanwezigheidssensor geleverd kan worden. De lamp is speciaal ontworpen voor parkeergarages.
  2. De Prodisc III is een ronde plafondlamp in een sterke, vlam-vertragende behuizing. De lamp wordt als reguliere en ook als noodverlichting gebruikt. De 3 steps dimming komt goed tot z’n recht in een galerij of entree.
  3. De Pro Portal is een rechthoekig plafondmodel dat het LDH-team veel installeert in gangen en trappenhuizen. Het is een waterdichte lamp die ook als noodverlichting dienst doet.
https://switchedon.nl/

Hier zijn enkele gerelateerde berichten

Van chaos naar gecontroleerde elegantie op je vingers Ring stacking is een balanceeract tussen te

...

  Als je een bedrijf runt in Nederland of België, weet je hoe belangrijk het

...

  De kracht van professioneel webdesign In de digitale wereld van vandaag is een sterke

...

Als je actief bent in de bouwsector of je houdt je bezig met land- en

...

Een tuin is steeds vaker een verlengstuk van de natuur. Niet alleen planten en bloemen

...

Asbest verwijderen is geen klusje dat je zomaar even doet. Het vereist zorgvuldigheid, kennis van

...

Een schutting is niet alleen praktisch voor privacy en veiligheid, maar ook een belangrijk onderdeel

...

Duiken is een fantastische sport die je meeneemt naar een andere wereld onder water. Maar

...

Heb je ooit nagedacht over de perfecte balans tussen functionaliteit en esthetiek in je zwembad?

...

Als je ooit hebt gewerkt met harde materialen zoals beton, natuursteen of keramiek, weet je

...

Prefab bouw wint snel aan populariteit. Steeds meer mensen kiezen voor de efficiëntie en voordelen

...

De geschiedenis van Scholte op Reimer Het verhaal van Scholte op Reimer gaat terug tot

...

  Bij het creëren van de perfecte badkamer komt heel wat kijken. Of je nu

...

Renovliesbehang is een ware kunstvorm als het gaat om strakke, naadloze muren. Of je nu

...

Het creëren van een prachtige tuin is als het ontdekken van een verborgen schat. Het

...

Als je actief bent in de duikwereld, weet je hoe belangrijk het is om je

...

Met duizenden kilometers kustlijn en een helderblauwe Middellandse Zee is Italië een waar paradijs voor

...

Een uitvaart is een moment dat indruk maakt. Er moet veel geregeld worden en tegelijkertijd

...